BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daržinės ardymas

Vieną savaitgalį suorganizavau turiningą (:) išvyką į Švenčionis, kur turėjom nugriaut ir parsivežt rastinuką į sodą. Sutiko padėti Marius ir uošvis. Pastarasis ir turėjo rastinuką transportuot su savo galingu IVECO.


Pradžioje dažais sužymėjom rastus. Patarimas - rašykit kuo aiškiau. Žymėjimo būdą galit susigalvot patys, svarbu, kad jis nesikartotų ant 2 skirtingų rastų. Ir būtinai viską nusipieškit ant popieriaus - artimoje ateityje jis bus pagrindinis pagalbininkas.


Gražiai nuėmėm seną šiferį, palikom jį šeimininkams. Išardėm gegnes, nuemėm lubas (jos nebuvo pritvirtintos, o tik patiestos). Prasidėjo pagrindinis ardimas. Namuko aukštis apie 2,5 m., sudėta iki 12 rastų. Nors namukui apie 50 metų, rastų svoris - OHOHO…. Gerai, kad IVECO buvo su kranu.


Karštis apie 30 laipsnių, saulės atokaita, viduje sausas dulkėtas šienas - viskas ko reikia, kad daugiau ateityje nebeužsiimt tokių namų griovimu :) Net šaltas alus mažai padėjo…. Griovėm ir krovėm į sunkvežimį 1,5 dienos. Sekmadienį prieš pietus viskas buvo pakrauta ir patraukėm namų link.


Sekmadienį apie 16:00 rastinukas (jo dalys) jau buvo iškrautas sode. Turėjau didelę malkų kruvą, kurią dar reikes paversti į namą.


 

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. jolanta:

    o kodel nera pamato? gal galima konsultacijos?

  2. Tuo metu buvo nuspręsta kad taip pigiau, tačiau dabar taip nebedaryčiau (pvz. dėl prastesnės šilumos izoliacijos).

Rašyti komentarą