BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Stogas

Namo sienų surentimas užtruko berods 3 savaitgalius - rąstai buvo apdirbti specialiu atiseptiku, kad kiek įmanoma sumažinti įvairių medienos parazitų kiekį. Į tarpus dėjom ne samanas, o mineralinę vatą - taip užsipildė susidarę tarpai tarp rąstų, o dėl estetinio vaizdo nepergyvenau - vistiek ateity darysiu karkasą.


Ką gi. Sienos jau yra. Namukui reikia stogo.


Stogą suprojektavau pats, t.y. susiradau softą internete ir per pora vakarų pasidariau brėžinį :) Siulau visiems atkreipti dėmesį į tarpus tarp gegnių - tai bus svarbu šiltinant stogą ir dedant mineralinę ar akmens vatą (atstumą tarp gegnių derinkit su vatos pločiu - išsimes mažiau min. vatos). Užsisakiau ir parsivežiau medieną. 2006 m. ji kainavo palyginti su dabartinėm kainom pigiai (reikės surasti kubo kainą - kažkur turiu užsirašęs:). Ir pradėjom gegnių konstrukcija - šį kartą padėjo tėvukas ir uošvis, tryse dirbant tikrai smagiau :)   Nusprendžiau, jog stogo danga bus skarda. Spalva - ruda.


Stogą padarėm per 3 ar 4 savaitgalius (čia nuo pradžios iki galo), stogo dangos dengimui buvau pasikvietęs profesionalą, kad grybo nesupjaut :)


2006 m. rudenį rastinukas buvo jau su stogu. Tokį jį ir palikom peržiemot.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. kaip supratau esi vienas iš turtingųjų kuriam reikia statyti namą…

 2. waidz:

  Nu ne, gal atvirksciai? :)

 3. Sveiki,
  kaip sykis planuoju panasius darbus, ketinu sode statyti karkasini priestata.
  Minejote stogo konstrukcijos projektavimo softa- gal galite atsiusti nuoroda?
  Bandau susidaryti medienos poreikio samata, o tam butina gerai isspresti stogo konstruktyva.
  pagarbiai,
  Vytautas

Rašyti komentarą